Hey, hey! Mani sauc Rolands Bošs un esmu Rolands Boss Photography dibinātājs. Ar fotogrāfiju aizraujos jau 15 gadus un pēdējos 7 gadus esmu profesionāli pievērsies pasākumu un portretu fotografēšanai, kā arī kursu un individuālu apmācību vadīšanai.
Priekš manis fotogrāfijas tapšanas process ir maģisks un interesants. Tas ir veids, kā parādīt emocijas un sajūtas, kuras es nevaru izteikt vārdos. Tas ir veids, kā pateikt, kas es esmu un kur virzos. 
Es uzskatu, ka īpašus mirkļus, kuriem dzīvē ir patiesa nozīme, vajadzētu iemūžināt skaistās fotogrāfijās. Lielāko gandarījumu man sagādā cilvēku un notikumu fotografēšana. Lepojos ar spontānu prieka, pārsteiguma, smieklu un emociju mirkļu iemūžināšanu, kas padara Jūsu īpašo notikumu neaizmirstamu un īpašu. 
Šobrīd dzīvoju Latvijā, bet kā pasākumu fotogrāfs darbojos arī  Norvēģijā, Zviedrijā, Igaunijā un Anglijā. (PS! Man patīk ceļot, tāpēc, ja vēlies lai esmu Jūsu kāzu fotogrāfs kādā citā vietā, sazinies ar mani....).
Profesionāls aprīkojums, vairāku gadu pieredze un sadarbība ar nozares profesionāļiem ir ļāvusi man pilveindot savas zināšanas. Es nekad nepārstāšu mācīties un nekad nepārstāšu eksperimentēt​​​​​​​.
Jau 7 gadus esmu foto plenēra "Strobisti" organizētājs,  foto skolas "Foto telpa" pasniedzējs, kā arī skolotājs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma.
CV
Izglītība
30.06.2020 Rīgas Stradiņa universitātes, Sociālo zinātņu bakalaura grāds komunikāciju zinātnē "Fotogrāfija"
01.07.2019 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums "Foto dizians"
06.05.2014 Birutas Mageles Starptautiskā Stislistu Skola "Fotogrāfs"
10.05.2016 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija "Pedagoģiskās darbības pamati"
01.07.2004 Valmieras 36 arodvidusskola "Grāmatvedis"
18.06.2000 Vijciema pamatskola 
Darba pieredze
No 01.08.2019 Fototelpa - Fotogrāfijas Skola foto kursu lektors - zibspuldzes, studijas gaismas, stroboskopi, gaismu pavēlnieks, portreti, reportāža.
No 10.12.2018 RISSEBA Eiropas Sociālā fonda projekts  «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide» , lektors - fotogrāfijas un gaismošanas pamati.
No 01.09.2016 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums skolotājs - Fotogrāfija, Gaismošana, Fotomontāža.
No. 01.01.2013 www.rolandsboss.com Fotogrāfs, lektors, gaismotājs, plenēru organizators. 
Paldies, ka veltījāt laiku manas vietnes apmeklēšanai! ​​​​​​​​​​​​​​
Man patīk tas, ko es daru, un nav lielāka prieka kā attēlu nodošana klientam un lielākā atlīdzība man ir to cilvēku pateicība. 
Fotogrāfija ir māksla, un es gribu kopā ar Jums to radīt. Ja Jums rūp profesionālā fotogrāfija, domājiet, ka mans stils Jums ir ideāli piemērots, un domājat, ka mums sanāktu ideālas fotogrāfijas - sazinies ar mani un radīsim kaut ko perfektu. 
Labprāt atbildēšu uz jūsu jautājumiem un sniegšu ieteikumus visa fotografēšanas procesa laikā!
Valodas:
Latviešu - dzimtā
Krievu - labi
Angļu - labi
Norvēģu - labi
NOSŪTĪT ZIŅOJUMU
Paldies! Jūsu ziņojums ir nosūtīts! Sazināsimies ar Jums pie pirmās iespējās!Lai jauka diena ;)
Back to Top